baŞkanimiz harun kalintaŞ’in, regaİp kandİlİ mesaji BAŞKANIMIZ HARUN KALINTAŞ’IN, REGAİP KANDİLİ MESAJI REGAIP 200x200 baŞkanimiz harun kalintaŞ’in, regaİp kandİlİ mesaji BAŞKANIMIZ HARUN KALINTAŞ’IN, REGAİP KANDİLİ MESAJI REGAIP 200x200

Kovanlık Belediye Başkanı Harun Kalıntaş, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Mübarek Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandil’inin Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi olduğunu belirten Başkanımız Harun Kalıntaş, bu aylarda sevgi, saygı ve yardımlaşma duygularının doruğa ulaştığını vurgulayarak “Kandillerin, insanların kalplerin birbirlerine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, birlik, beraberlik, dayanışma duygularını arttıran ve huzur bulduğumuz müstesna zaman dilimleridir.

Üç aylar Regaip Kandili ile başlayan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesiyle zirveye ulaşan kandiller zincirini içinde barındıran, maddi ve manevi alanda bayrama dönüşen manevi yükseliş ve bağışlanma aylarıdır. Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm duaların kabul olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin Regaip Kandili’ni kutlarım, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam Aleminin ve insanlığın barış , huzur ve sağlık içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Allah’a emanet olun” dedi.

Haber & Duyurular