Kovanlık Belediye Başkanı Harun Kalıntaş, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Hizmetlerle dolu 2023 yılını geride bırakırken birçok projeyi hayata geçirdik. Bu bağlamda 2024 yılının başta Kovanlık olmak üzere ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini;  huzur barış, sevgi birlik ve beraberlik yılı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Harun Kalıntaş, “2023 yılı hizmet ve faaliyetlerle dolu dolu geçen bir yıl oldu” ifadeleriyle başladığı mesajında, şunları kaydetti:

“Göreve başladığımız günden bu yana canla başla çalışmalarımızı sürdürürken Kovanlık beldemiz için ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda projelerimizi gerçekleştirdik. Her zaman halkımızın taleplerine kulak verdik ve anında çözüm ürettik. Hizmetlerle dolu 2023 yılını geride bırakırken birçok projeyi hayata geçirdik. Bu bağlamda 2024 yılının başta Kovanlık olmak üzere ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini;  huzur barış, sevgi birlik ve beraberlik yılı olmasını temenni ediyorum. Türkiye yüzyılının hem yerel hem ulusal hem de dünya geneline hayırlar getirmesini diliyorum.”

 

Haber & Duyurular