Belediyemizin kurumsal adresi olan internet sitemiz yenilenen yüzü ve zengin içeriği ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine girmiştir.

Kovanlık Belediyesi resmi internet sitesini, vatandaşların belediye ile ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşımını sağlayacak şekilde, görsel ve fonksiyonel olarak yepyeni bir görünüme kavuşarak, hizmet vermeye başladı.

Vergi ve harçların ödenmesinden, Kovanlık’taki çalışmaların günlük bilgilerine, kent rehberinden, günlük yaşam için önemli bilgilere, belediye yayınlarından haberlere ve duyurulara kadar, şehir hayatına ilişkin her türlü bilginin yer aldığı belediyemizin resmi internet sitesi kovanlik.bel.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

kovanlik.bel.tr linkiyle vatandaşlarla sanal alemde buluşan Kovanlık Belediyesi’nin teknolojik alanlarda yaptığı yenilikler ve değişim rüzgarı, resmi internet sitesine de yansıdı. Belediye, internet sitesinin içeriğini ve tasarımını değiştirip yenilerken, modern tasarımında; haberler, ihale duyuruları, günlük duyurular, kültür ve sanat etkinlikleri, hizmet birimleri ve bilgi edinme sayfalarına kolay erişim sağlanıyor.

Haber & Duyurular